حسابداری زمرد

 
 • زمرد در دستان شما

  شرکت نرم افزاری زمرد در سال 87 با جمع آوری مجموعه ای از کارشناسان نرم افزاری توانسته تا محصولات ارزنده ای را به عموم متقاضیان کشور ارائه دهد


  نرم افزار حسابداری زمرد توانسته تا مجموعه نفیسی را به زبانهای فارسی،انگلیسی و عربی ارائه دهد که به کشورهای ایران ،عراق،افغانستان،مالزی و امارات صادرگردیده است

  ! بیشتر بدانید
 • پیامک زمرد
  مجموعه نفیس پیامکی

  مجموعه پیامکی شامل سه بخش میباشد

  1-ماژولهای ارسال پیامک از طریق نرم افزار حسابداری زمرد

  2-سامانه ارسال پیامک که از طریق سایت اینترنتی نرم افزار زمرد قابل استفاده میباشد

  3-نرم افزار ارسال پیامک زمرد که به صورت نرم افزار قابل اجرا درمحیط ویندوز قابل استفاده است

  !بیشتر بدانیم
 • قفل سخت افزار زمرد
  تنها قفل صددرصد ایرانی

  با توجه به ضعف قانون کپی رایت درایران،تولیدکنندگان ایرانی درزمینه قفلهای سخت افزاری فعالیتهای تخصصی گسترده ای را انجام داده اند که میتوان قفل سخت افزاری زمرد را در زمره قویترین قفلهای سخت افزاری جهان قلمداد نمود
  !بیشتر بدانیم
 • زیبایی را در زمرد تجربه کنید

  در اين نرم افزار سعي شده تا محيط نرم افزار را کاملا گرافيکي طراحي نموده ،روانشناسي رنگها را در آن دخيل نماييم تا محيطي زيبا وجذاب جهت استفاده کاربر فراهم آيد

  پوسته هاي اين نرم افزار متناسب با سليقه کاربر قابل تغيير مي باشدومنوهاي آن بصورت آبشاري بوده وبه دلخواه کاربر امکان ثابت کردن آن وجود دارد
  

معرفی ویزیتور و محاسبه پورسانت

 

 

این ویژگی جهت مشاغلی که برای عملیات فروششان نیاز به ویزیتور دارند بسیار مناسب میباشد.
از امکانات این بخش میتوان به معرفی ویزیتور،مشخص کردن درصد پورسانت هرکالا و ثبت فاکتور فروش به نام ویزیتور و محاسبه اتوماتیک پورسانت کالا اشاره نمود.


گزارش پورسانت هر کالا:
جهت بررسی پورسانت ویزیتور در یک محدوده تاریخی مشخص به عنوان مثال یک ماه،از بخش گزارش حسابها میتوان جمع و ریز پورسانت ویزیتور را مشاهده و یا چاپ نمود.
درصورتی که بخواهیم مبلغ فروش هر ویزیتور،مانده مطالبات هر ویزیتور را بررسی نماییم این قابلیت در نرم افزار حسابداری زمرد وجود دارد.

همچنین درصورتی که بخواهیم ریز مشتریان هر ویزیتور و مبلغ بدهیشان را مشاهده یا چاپ نماییم این امکان نیز وجود دارد.

 


گزارش واسطه ها


درصورتی که بخواهیم عملکرد ویزیتور را بررسی نماییم از این گزارش استفاده مینماییم .این گزارش ریز فروش(ویا برگشت از فروش) ویزیتور در محدوده تاریخی مشخص شده را نمایش وچاپ مینماید.


بدهکاران واسطه

این گزارش یک گزارش بسیار کاربردی میباشد که با انتخاب نام واسطه، لیست افرادی که مشتری های این واسطه میباشند و دارای بدهی میباشند را نشان میدهد این گزارش جهت وصول مطالبات و مدیریت مطالبات هر ویزیتور بسیار مناسب میباشد.

در این گزارش علاوه بر  نام مشتری و مبلغ بدهی مشتری،آیتم های کد مشتری، تلفن ثابت ، تلفن همراه و آدرس مشتری نیز قابل نمایش و چاپ میباشد.


گزارش سرجمع فروش واسطه

این گزارش یک گزارش بسیار کاربردی میباشد که با انتخاب نام واسطه، سرجمع فروش های انجام شده توسط  ویزیتور به تفکیک کالا در محدوده تاریخی مشخص شده را نمایش میدهد.

این گزارش را براساس همه کالاها ،یک کالای به خصوص و یا یک نوع (گروه) کالای بخصوص ،یک شخص و یا همه اشخاص فیلتر نمود.

این گزارش قابلیت نمایش و چاپ را دارا میباشد.


ثبت سفارش آنلاین بوسیله تبلت از راه دور

در نرم افزار حسابداری زمرد این قابلیت وجود دارد که از طریق تبلت و تلفن همراه با سیستم عاملهای مختلف مثل آندروید،ویندوزموبایل،مک و سایر سیستم عاملها نسبت به ثبت سفارشات و گزارشگیریهای مختلف از راه دور اقدام نمود.

این ویژگی جهت شرکتهای پخش و مشاغلی که دارای ویزیتور میباشند بسیار پرکاربرد میباشد به این صورت که با ثبت سفارش در نرم افزار حسابداری زمرد در تبلت یا تلفن همراه  ، اطلاعات ثبت شده در همان لحظه به دفتر مرکزی انتقال داده شده و در نرم افزار حسابداری دفتر مرکزی این اطلاعات ثبت میشود و دفتر مرکزی به سرعت از این سفارش مطلع شده و نسبت به تامین محصول و بارگیری و توزیع سفارش اقدام مینماید.
از دیگر ویژگی های این بخش قابلیت معرفی رمز برای هر مشتری یا اشخاص معرفی شده در نرم افزار حسابداری زمرد میباشد که بوسیله این ویژگی خدمات آنلاین جهت دریافت صورت حساب به مشتریان و اشخاص مقدور میباشد به این صورت که مشتری با ورود به وب سایت واحدتجاری شما و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور میتواند صورتحساب خود را به صورت آنلاین مشاهده نماید.